Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я з 24 по 28 травня


28.05.2021 14:10 32

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування. З 24.05.2021 року по 28.05.2021 року здійснено перерахування коштів на загальну суму - 501 795,00 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 501 795,00 грн. в т. ч.

Виплата одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року та особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях - 200 000,00 грн.

Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною - 45 171,00 грн.

Забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації - 256 624,00 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 28.05.2021 р. відсутня.

За звітній період відділом виплати допомог прийнято 26 заяв на призначення 36 державних допомог. Призначено 34 державні допомоги та 9 одержувачам державних допомог проведені перерахунки в межах призначення терміну. Проведення нарахування усіх видів державних допомог отримувачам допомог на червень 2021 року та надано заявку до Департаменту соціальної та сімейної політики ОДА для фінансування у визначені терміни.

Відділом виплати субсидій прийнято 178 нових заяв на призначення житлових субсидій та на 51 домогосподарство призначено субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного палива. Проводилась перевірка щодо верифікації даних від 17.05.2021 року.

26 травня 2021 року начальником відділу виплати субсидії Севідовою О.І. проведено інформаційно-роз'яснювальна робота з працівниками КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» та громадянами міста, що обслуговуються даною установою, з питань призначення житлової субсидії з травня 2021 року.

26 травня 2021 року під головуванням директору Департаменту проведено засідання міської координаційної ради з питань соціального захисту під час якої розглянуті питання про надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, про надання дозволу на користування пільгами за фактичним місцем проживання, про надання одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій в зоні проведення ООС (АТО), про надання щомісячної матеріальної допомоги неповнолітнім дітям військовослужбовців, які беруть участь у здійсненні заходів ООС в зоні проведення ООС, про надання КУ Б-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) соціальної допомоги малозабезпеченим верстам населення у вигляді продовольчих наборів у червні 2021 року, тощо. За результатами прийнятих рішень на засіданні міської координаційної ради з питань соціального захисту підготовлено проект рішення виконкому.

27 травня 2021 року спеціалістами відділу виплати субсидій Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради було проведено зустріч з мешканцями ОСББ “Сонячна 12”, ОСББ “Сонячна 6”, ОСББ “Юг” з приводу змін в законодавстві стосовно перепризначення житлових субсидій з травня 2021 року Зустріч проводилась в приміщенні ОСББ “Сонячна 12”, яке знаходиться за адресою: вул. Сонячна,12. Після проведення роз’яснювальної роботу приймались у громадян заяви на призначення субсидії з 01.05.2021р.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма). Проведення нарахування пільг за травень 2021 року та надано заявку до Департаменту соціальної та сімейної політики ОДА для фінансування у визначені терміни.

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту спільно з фахівцями міського центру соціальних служб, працівників органів внутрішніх справ проводилась профілактична робота з дітьми та сім'ями щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії. Також з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей взяли участь у 6 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дитини, участь у вихованні дитини одним із батьків, захисту житлових та майнових прав дітей. Протягом тижня проведено обстеження умов проживання 5 сімей, в яких проживають підопічні діти.

25 травня 2021 року під головуванням директора Департаменту Діни Базіленко проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, під час якої розглянуто 15 питань.

27 травня 2021 року службою у справах дітей організовано поїздку до театру Музичної комедії в м. Одеса 37 дітей з сімей, які опинились у скрутних життєвих обставинах та дітей, які знаходяться під опікою чи піклуванням.

Відділом у справах сім'ї та молоді проводяться організаційні заходи до проведення у місті Дня захисту дітей.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 20 обстежень матеріально-побутових умов проживання громадян, які звернулись за призначенням державних соціальних допомог та субсидій, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантів. Соціальними інспекторами перевірено 52 особові справи на достовірність даних, зроблено 120 інформаційних витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єктів, а також зроблено та отримано інформацію з Головного сервісного центру МВС про наявність/відсутність транспортних засобів у громадян-отримувачів субсидій та державних соціальних допомог.

За звітний період Департаментом опрацьовано 265 документів, з яких : звернень громадян - 29, звернень громадян на Урядову гарячу лінію 9, документів загального листування від установ та організації – 145, вихідних документів зареєстровано 82.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік