Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я з 17 по 21 травня


21.05.2021 15:52 25

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

За період з 17.05.2021 по 21.05.2021 року перераховані кошти на загальну суму - 2 078 094,38 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 2 039 122,05 грн. в т. ч.

Виплата щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг - 217 562,90 грн.

Компенсаційні виплати громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 51 905,89 грн.

Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі - 1 735 806,26 грн.

Забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації - 33 847,00 грн.

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ- 38 972,33 грн. в т.ч.

Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги - 38 972,33 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 21.05.2021 р. відсутня

За звітній період прийнято 30 заяв на призначення 35 державних допомог. Призначено 35 державних допомог та 9 одержувачам державних допомог проведені перерахунки в межах призначення терміну.

Здійснено виплати допомог :

- щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг - 144 сім'ям ;

- компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги - 94 отримувачам

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2020 року № 264 “Деякі питання надання державної соціальної допомоги” відділом соціальних допомог проведено масовий перерахунок по подовженню строку виплати до 01.08.2021 року у раніше призначених розмірах по 319 державним соціальним допомогам.

19.05.2021 року начальник відділу виплати допомог Даниленко Н.О. взяла участь в роботі «мобільного соціального офісу», який проводився в приміщені КУ “Білгород-Дністровський міський територіальний центр обслуговування (надання соціальних послуг)”.

Відділом субсидій прийнято 177 нових заяв на призначення житлових субсидій та на 19 домогосподарств призначено субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного палива. Проведено виплату субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за квітень 2021 року на банківські установи 1230 домогосподарствам. Відповідно до рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 14 травня 2021 року № 199 здійснено перерахунок вартості твердого палива і скрапленого газу отримувачам субсидій з межах терміну призначення з врахуванням розмірів граничних показників вартості твердого палива і скрапленого газу в ручному режимі 330 домогосподарствам.

18 травня 2021 року спеціалістами відділу виплати субсидій Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради було проведено зустріч з мешканцями ОСББ “Сонячна 12”, ОСББ “Сонячна 6”, ОСББ “Будівельник” з приводу змін в законодавстві стосовно перепризначення житлових субсидій з травня 2021 року. Зустріч проводилась в приміщенні ОСББ “Сонячна 12”, яке знаходиться за адресою: вул. Сонячна 12. Також проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу для отримувачів субсидії на порталі Білгород-Дністровської міської ради та направлено дану інформацію для опублікування до газет “Слово Придністров'я” та “Торнадо”.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма) по пільговикам.

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту спільно з фахівцями міського центру соціальних служб проводились профілактичні роботи з дітьми та сім'ями щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії. Також з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей взяли участь у 4 судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьків батьківських прав, участі одного з батьків у вихованні дитини, усиновлення дітей.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 17 обстежень матеріально-побутових умов проживання громадян, які звернулись за призначенням державних соціальних допомог та субсидій, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантів. Соціальними інспекторами перевірено 42 особові справи на достовірність даних, зроблено 198 інформаційних витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єктів, а також зроблено та отримано інформацію з Головного сервісного центру МВС про наявність/відсутність транспортних засобів у громадян-отримувачів субсидій та державних соціальних допомог.

За звітний період Департаментом опрацьовано 287 документів, з яких : звернень громадян - 55, звернень громадян на Урядову гарячу лінію - 9, документів загального листування від установ та організації – 144, вихідних документів зареєстровано 79.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік