Інформація про діяльність Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я з 12 по 16 квітня


16.04.2021 14:38 148

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування. Департаментом за період з 12.04.2021. по 16.04.2021 року перераховані кошти на загальну суму - 2 989 170,32 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ — 2 989 170,32 грн. в т. ч.

Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі у сумі — 2 989 170,32 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 16.04.2021 р. відсутня.

За звітній період відділом соціальних допомог прийнято 36 заяв на призначення 46 державних допомоги. Призначено 40 державних допомог та 33 одержувачам державних допомог проведені перерахунки в межах призначення терміну, по 54 справам здійсненна перевірка даних по верифікації.

Відділом субсидій прийнято 6 заяв на призначення житлових субсидій та на 9 домогосподарств призначено субсидію. Проводилась перевірка щодо верифікації даних від 31.03.2021 року. Проведено виплати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на банківські установи 1210 домогосподарствам на суму 1750499,70 грн.

Відділом обслуговування та персоніфікованого обліку пільгового контингенту проводилась робота по наповненню бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги щодо актуалізації даних та внесення інформації для подальшої впровадження монетизованої системи відшкодування пільг (готівкова форма) по пільговикам.

Відділом соціальних інспекторів протягом тижня здійснено 5 обстежень житлових умов громадян, з метою визначення права громадян на призначення державних допомог, житлових субсидій, тощо та складено відповідні акті. За результатами обстеження та наданих громадянами документів, спеціалістами відділів в подальшому будуть прийматися рішення про право громадян на отримання державних соціальних гарантій.

Спеціалістами служби у справах дітей департаменту проведено спільно з фахівцями міського центру соціальних служб, інспектором СП ЮП Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області профілактичну роботу з дітьми та сім'ями щодо яких надійшла інформація від суб’єктів взаємодії. Проводились обстеження умов проживання дітей СЖО та профілактичні рейди. Окрім цього, з метою захисту прав та законних інтересів дітей спеціалісти служби у справах дітей брали участь у судових засіданнях в Білгород-Дністровському міськрайонному суді щодо позбавлення батьківський прав.

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин розглянуто 3 проекти колективних договорів та надано консультації щодо правильності розробки та реєстрації колективного договору та доповнень до нього. Також видано 2 довідки вимушено переміщеним особам у зв'язку зі зміною даних громадян та 2 довідки про взяття на облік.

Відділ організаційної роботи за звітний період опрацьовано 136 вхідних документів, з яких 14 звернень громадян, 3 звернення громадян на Урядову гарячу лінію, 119 документів загального листування. За результатами діяльності Департаменту зареєстровано 71 вихідних документи.

Розгляд, а також надання відповідей на звернення громадян та листи, що надходять до департаменту, здійснюється у порядку та в межах строків, визначених чинним законодавством України.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік