Незгасне світло поетичної зорі Лесі Українки


26.02.2021 15:46 140

В бібліотеках міста пройшов ювілейний тиждень шани «Незгасне світло поетичної зорі Лесі Українки». Під час тижня користувачі різних вікових категорій стали учасниками різноманітних літературних годин, тематичних оглядів, слайд-лекцій, під час яких бібліотекарі розповідали про життя та творчість Лесі, про її дитинство, зростання, про боротьбу з хворобою.

Ім’я Лесі Українки назавжди викарбовано в історії нашого краю. Саме перебуванню юної поетеси в Аккермані та Шабо була присвячена літературно-краєзнавча година «Лесина пісня» в центральній міській бібліотеці ім. М.Горького.

З особливою увагою відзначили 150-річчя геніальної українки в бібліотеці, яка носить її ім’я. В бібліотеці імені Лесі Українки пройшли години пам’яті «Обернулася в легенду» та «Провесінь Лесі Українки», а для маленьких читачів відбулося театралізоване дійство «Лесиними стежками».

А ще, центральна міська бібліотека ім. М.Горького та бібліотека ім. Л.Українки приєдналися до віртуального поетичного флеш-мобу, «Хотіла б я піснею стати», організованого обласною бібліотекою для юнацтва ім. В.Маяковського.

В бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В.Катаєва нетлінні шедеври у віршах лунали під час конкурсу читців: «Горить моє серце». Учні сьомих класів змагалися у виразності читання, артистизмі та перевірили свої знання про творчість Л.Українки під час вікторини «Лесиними стежками». Родзинкою заходу став виступ гурту «Русичі» під керівництвом Богдана Нікіруя.

Природа щедро обдарувала Лесю Українку – дала добре й мужнє серце, хист до музики, малювання, вишивання, могутній поетичний талант, великі здібності до науки. Її творіння живі і в сучасному світі та знаходять відгук у наших серцях!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік