Навчально-методичні зайняття з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності відбулися в Білгород-Дністровській школі-гімназії


30.04.2021 15:28 56

З метою відпрацювання єдиної методики та огляду готовності формувань цивільної захисту до надзвичайних ситуацій, в закладах освіти цього тижня, проводяться теоретичні та практичні заняття присвячені Дню Цивільного захисту.

Сьогодні, такі заняття проведено в Білгород-Дністровському комунальному закладі навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія». Під керівництвом начальника відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Юрія Майзліса відпрацьовано основні кроки показового заняття з цивільного захисту.

За оцінкою Юрія Майзліса, відпрацювання на практиці отриманих в ході теоретичного курсу знань, вказує на високий рівень їх засвоєння учнями навчального закладу.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік