Навчальний рік у закладах загальної середньої освіти Білгорода-Дністровського завершиться 31 травня


23.05.2022 11:23 72

За інформацією Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради, заклади загальної середньої освіти міста завершують 2021/2022 навчальний рік 31 травня.

Наразі у місті освітній процес відбувається у дистанційному форматі. Вчителі закладів здійснюють оцінювання учнів відповідно до нормативно-правових актів.

Усі діти, які навчаються зараз не у своїх школах, а також перебувають за кордоном та продовжують навчатися у дистанційному форматі, отримають документ про завершення навчального року.

Випускники 9, 11 класів отримають свідоцтва про закінчення базової та повної загальної освіти, це стосується і внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться на території нашої громади.

Свідоцтв про базову загальну освіту замовлено 528 випускникам 9-х класів, з яких 1 внутрішньо переміщена особа. Повну загальну середню освіту здобувають 275 учнів, серед яких 2 особи є внутрішньо переміщені. Початкову освіту – 592 учні 4-х класів, з яких 15 - внутрішньо переміщені.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік