Надання субсидії на тверде паливо та скраплений газ


01.06.2021 16:33 950

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради нагадує, що триває прийом документів для призначення субсидії на тверде паливо та скраплений газ на 2021 рік.

Житлова субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу надається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. Субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

З урахуванням вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій» норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом, відповідно до яких населенню надаються житлові субсидії для відшкодування витрат на їх придбання становлять:

- тверде паливо з розрахунку на домогосподарство на рік – 2 тонни;

- скраплений газ на сім’ю з 1-2 осіб - 2 балони (42 кг);

- скраплений газ на сім’ю з 3-4 осіб - 3 балони (63 кг);

- скраплений газ на сім’ю з 5 і більше осіб - 4 балони (84 кг).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року № 671 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки» вартість твердого палива та скрапленого газу для призначення житлової субсидії у 2021 році дорівнює:

твердого палива – 3117,67 гривні за 1 тонну;

скрапленого газу – 311,77 гривень за 1 балон .

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу призначається після надання громадянами заяви та декларації, і розраховується виходячи з розміру доходу осіб, які входять до складу домогосподарства, за попередній календарний рік. Кошти на придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива виплачуються одноразово, кошти на оплату житлово-комунальних послуг (електропостачання, водопостачання та водовідведення, вивіз твердих побутових відходів) виплачуються щомісячно до кінця року на рахунок громадянина, який відкритий в банківській установі.

Надати вищезазначені документи можна:

- особисто за адресою: пров. Офіцерський,8, м. Білгород-Дністровський (попередньо записатися із визначенням дати та часу).

- поштою (АТ «Укрпошта» або ТОВ «Нова пошта»);

- в електронній формі (з накладенням кваліфікованого електронного підпису).

Додатково повідомляємо про відновлення роботи електронного сервісу для подання документів на призначення житлової субсидії. Використання електронного сервісу забезпечує зручний та швидкий доступ до необхідної інформації та дозволяє вберегтися від зовнішніх небезпек, особливо в умовах запровадження карантину.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном «гарячої лінії» (04849) 2-25-95, за телефоном мобільного зв'язку (068) 3853075.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік