Начальником КП «Автотранссервіс» призначений Олександр Буряченко


19.04.2021 12:01 294

Керівником Білгород-Дністровського комунального підприємства «Автотранссервіс» призначений Олександр Буряченко. Нового начальника на щотижневому засіданні з комунальниками представив заступник міського голови Андрій Криштопов. Він зазначив, що перед начальником КП «Автотранссервіс» стоїть завдання підвищити рівень послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів, проводити якісне санітарне очищення міста, озеленення парків та скверів.

Олександру Буряченко 50 років, родом із Чернігівщини. Має вищу освіту. Проходив службу в Адміністрації Держзв’язку у місті Київ. Займав посаду головного спеціаліста відділу платежів в Управлінні ПФУ у місті Чорноморськ.

З 2016 року набував досвід роботи в КП ЖКС «Північний» в Одесі, де працював інженером I категорії з контролю за технічним утриманням будинків, потім заступником начальника технічного відділу. Також, трудився інженером I категорії в ТОВ «Керуюча компанія «Суворовський».


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік