На два випадки більше: статистика захворюваності на COVID-19 у Білгороді-Дністровському


13.09.2021 12:25 22

Міськрайонний відділ лабораторних досліджень повідомляє, що за минулий тиждень в місті захворюваність на COVID-19 збільшилась: 29 випадків проти 27; серед дітей до 17 років випадків не зареєстровано.

Надання стаціонарної медичної допомоги хворим на COVID-19 мешканцям міста та району проводиться в КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» за укладеним договором з Національною службою здоров’я України. За минулий тиждень до трьох інфекційних відділень Білгород-Дністровської ЦРЛ госпіталізовано 26 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19. На даний час стаціонарну медичну допомогу отримують 39 хворих з діагнозом COVID-19 (з них 13 мешканців міста). Киснево-залежних – 24.

Станом на 13 серпня в інфекційному відділенні Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні перебуває 11 хворих, з них 5 з підозрою на COVID-19. Відбір біоматеріалу для підтвердження діагнозу на COVID-19 методом ПЛР за минулий період проведено у 8 хворих (позитивних - два). В клініко-діагностичній лабораторії лікарні за минулий тиждень методом ІФА (імуноферментного аналізу) на COVID-19 проведено 19 досліджень, позитивних немає.

Екстрену медичну допомогу мешканцям міста та району забезпечує ВП «Білгород-Дністровська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги». Бригадами швидкої медичної допомоги за минулий період здійснено 8 виїздів з причини пневмонії та підозри на COVID-19, та 5 госпіталізації.

Вся територія України продовжує перебувати в «зеленій» зоні за показниками захворюваності на коронавірус. Кабінет міністрів послабив умови входження регіону в «зелений» рівень епідемічної небезпеки, а також послабив обмеження для роботи закладів харчування та проведення масових заходів.

Зокрема, Кабмін дозволив проводити масові заходи за умови наявності у всіх учасників і організаторів негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавіруса SARS-CoV-2, яке проведено не більше ніж за 72 години до заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації. Кабінет міністрів виключив пункт про заборону роботи закладів харчування після 24 годин.

Як пояснили на сайті Кабінету міністрів України, «зеленим» вважають регіон, де немає спалаху захворювання COVID-19, а завантаженість ліжок в лікарнях на рівні 5%.

Такий рівень небезпеки зокрема передбачає:

- перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;

- проведення масових заходів за умови не більше 1 людини на 5 кв.м;

- кінотеатри із заповненістю на 50%;

- перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

Зазначимо, регіон може потрапити до «жовтої» зони, якщо протягом 5 днів показники інфікування змінюються, а завантаженість ліжок коливається від 5% до 50%. У разі, якщо пацієнти з COVID-19 займатимуть понад 50% місць у лікарнях регіону, в області запровадять «помаранчевий» ризик небезпеки.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік