Місто Білгород-Дністровський отримало 1 млн. грн. на обладнання навчальних закладів сучасними електронними освітніми ресурсами


30.07.2021 09:55 201

29 липня в м. Одеса в рамках XVI Українського муніципального форуму відбулася конференція з питань сталого місцевого соціально-економічного розвитку куди були запрошені понад 500 керівників об'єднаних територіальних громад та міських голів з усієї України, які входять до складу Асоціації міст України.

В ході роботи форуму обговорювались питання щодо співпраці Асоціації міст України з її регіональними відділеннями, інноваційні підходи у відкритості та прозорості врядування на місцевому рівні, бюджетне забезпечення територіальних громад в умовах секторальних реформ.

Участь у форумі взяв також й міський голова Віталій Граждан. Білгород-Дністровський є повноправним членом Одеського Регіонального відділення Асоціації міст України. Ще в травні 2021 року на засіданні Регіонального відділення, що проходило в приміщені Одеської міської ради Віталія Граждана було включено до складу правління цієї організації. Виступаючи тоді на засіданні Регіонального відділення Асоціації та відстоюючи інтереси громади міста, міський голова озвучив ті завдання які необхідно вирішувати в сфері охорони здоров'я, освіти, культури.

Результатом тісної співпраці міста Білгорода-Дністровського і регіонального відділення Асоціації міст України стало вручення нашому місту в ході XVI Українського муніципального форуму сертифіката на 1 млн. грн. для оснащення сучасними електронними освітніми ресурсами 8-ми кабінетів початкової школи і 4-ох кабінетів математики.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік