Міський голова Віталій Граждан перевірив готовність МЦ «Благоустрій» до зимової негоди


11.01.2021 15:34 242

11 січня 2020 року Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан разом із своїм заступником Андрієм Криштоповим провели інспектування у міському Центрі «Благоустрій».

За даними Гідрометцентру, до кінця поточного тижня очікуються опади та значне зниження температури повітря, що може спричинити ожеледицю на дорогах. У супроводі начальника МЦ «Благоустрій» Ігоря Мальцева вони оглянули комунальну техніку, яка у разі необхідності займеться розчищенням проїжджої частини вулиць та посипанням їх піщано-соляною сумішшю, з'ясували питання достатнього забезпечення підприємства піском та пальним і дійшли висновку, що підприємство готове оперативно зреагувати на негоду і мінімізувати її наслідки.

Також, Віталій Граждан звернув увагу на один із напрямків діяльності МЦ «Благоустрій», пов'язаний з поточним ремонтом доріг. Він вважає, що Центр володіє достатніми потужностями, щоб позбавитися ям на міських дорогах. В автопарку підприємства є рециклери асфальтобетону, які раніше не були задіяні в повному обсязі. В. Граждан поспілкувався із працівниками ділянки дорожнього господарства МЦ «Благоустрій» та пообіцяв переглянути штатний розклад та заробітну плату на предмет їх збільшення.

«У бюджеті закладені гроші на розвиток дорожнього господарства міста, і я впевнений, якщо підходити до даного питання з розумом і докласти певних зусиль, то вже до травня на наших дорогах взагалі не буде ям», - підкреслив Віталій Граждан.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік