Міський голова Віталій Граждан оголосив переможця голосування та володаря Першої міської премії “Вихователь року – 2024”


10.06.2024 09:27 24

За результатами голосування на платформі «E-DEM», першу премію «Вихователь року-2024» отримує Діна Вікторівна Бунеско – вихователь закладу дошкільної освіти №5.

Діна Вікторівна Бунеско – педагог, яку за духовну щедрість, відвертість, вимогливість, високий професійний рівень поважають колеги, вихованці та батьки. Проте найвищою нагородою для Діни Вікторівни є непідкупна дитяча любов.

Вітаємо Діну Вікторівну Бунеско з перемогою в номінації «Вихователь року» загальноміської премії «Учитель та Вихователь року»!

Діну Вікторівну підтримала більшість - 23% з тих, хто взяв участь у чесному, незалежному народному голосуванні на платформі «E-DEM».

Урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможців загальноміської премії «Учитель та Вихователь року – 2024» відбудеться наприкінці червня.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік