Молодь міста на міжнародній арені


02.07.2024 11:23 12

Тетяна Нікора, членкиня ініціативної групи з підготовки установчих зборів Молодіжної ради при Білгород-Дністровській міській раді «Молодіжка», бібліотекарка відділу обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки, з 20 по 21 червня 2024 року взяла участь у 13-ому Щорічному форумі Стратегії ЄС для Дунайського регіону (EUSDR), що проходив у місті Відень (Австрія), як член Дунайської молодіжної ради (DYC) від України.

Представниця молоді від України прослухала вступну лекцію-звіт про стан Дунайського регіону, долучилася до панельної дискусії високого рівня, в яких спікерами виступали мери міст різних країн.

Тетяна стала учасницею Europaforum Wachau, де відбувся круглий стіл на тему «Змінити точку зору - жіночі погляди в майбутнє Європи».

Під час форуму на дискусіях Світового кафе для усіх учасників підкреслили необхідність створення умов для безпеки, стабільності, процвітання та розвитку Дунайського регіону, зазначили важливість співпраці з інститутами громадянського суспільства та шляхи розвитку Дунайської молодіжної ради.

До того ж члени Дунайської молодіжної ради підготували проєкт «Перспективи для молоді. Бачення 2040», який був презентований на форумі Філіпом Тюдором, членом Дунайської молодіжної ради від Австрії.

Голос молоді Білгород-Дністровської громади почуто на міжнародному рівні!
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік