«Мобільний соціальний офіс» у Білгород-Дністровському територіальному центрі


20.05.2021 16:16 110

19 травня в комунальній установі «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» начальником відділу виплати допомог Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Надією Даниленко проведено «мобільний соціальний офіс» з питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, про державну допомогу одиноким особам, які досягли 80-річного віку та потребують постійного стороннього догляду, щодо зміни способу виплати пенсії та грошової допомоги з 1 вересня 2021 року.

У ході роботи «мобільного соціального офісу» запрошеним надано роз'яснення механізму призначення та виплати компенсації на догляд та державної допомоги одиноким особам, які досягли 80 річного віку. Присутні отримали відповіді на питання, що стосуються їх власних інтересів.

Зустріч проведена з дотриманням протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік