Мобільний соціальний офіс: інформування про субсидії на оплату житлово-комунальних послуг


25.05.2021 15:12 192

18 та 20 травня 2021 року для зняття соціальної напруги та з метою інформування мешканців Білгорода-Дністровського щодо змін в законодавстві стосовно перепризначення житлових субсидій з травня 2021 року, в приміщенні ОСББ «Сонячна 12», яке знаходиться за адресою: вул. Сонячна,12, спеціалістами відділу виплати субсидій Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради проведено зустріч з мешканцями ОСББ «Сонячна 12», ОСББ «Сонячна 6», ОСББ «Будівельник», з роз’ясненням законодавчих нововведень. Також надані консультації щодо заповнення бланків заяви та декларації для субсидії, які оновлені відповідно до вимог Положення про призначення житлових субсидій, затвердженого Кабінетом Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848.

Громадянам пояснили обставини, за яких житлову субсидію не буде призначено: наявність банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, дорогоцінних металів, здійснення одноразових вартісних покупок або оплати послуг, перетин кордону, відсутність доходів та інше.

Зустріч в умовах карантину організована з дотриманням дистанції та наявності масок. Прийнято 32 заяви від осіб з інвалідністю та маломобільних жителів ОСББ.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік