Міжнародний день толерантності в бібліотеках Білгорода-Дністровського


17.11.2020 09:26 164

16 листопада - Міжнародний день толерантності. На 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО у 1995 році було одностайно прийнято Декларацію принципів толерантності. За пропозицією ООН, з 1996 р. щорічно у всьому світі цього дня відзначають Міжнародний день толерантності.

Що ж таке толерантність? Значень у цього слова багато: співробітництво, партнерство, готовність миритися з чужою думкою, повага прав інших, прийняття іншого таким, яким він є, здатність поставити себе на місце іншого, повага права бути іншим, визнання рівності інших, терпимість до чужих думок, вірувань, відмова від домінування та насильства.

Толерантність – мистецтво жити в світі несхожих людей та ідей. Про це та багато іншого розповідали фахівці бібліотеки для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва на годині толерантності «Поки ми біль чужу відчуваємо» юнакам та дівчатам міського ліцею. Головний спеціаліст служби у справах дітей Н.В. Попова та фахівець з соціальної роботи міського центру соціальної служби для дітей сім’ї та молоді Ю.В. Вороніна разом з присутніми розглянули та обговорили тему: «Булінг у шкільному середовищі», продемонстрували соціальні відеоролики: «Безпечна школа», «Все в твоїх руках». В бібліотеці ім. Лесі Українки з користувачами середнього шкільного віку відбулася дискусія «Толерантним бути важко?», а в культурно – освітньому медіа – центрі бібліотеки ім. О. Пушкіна пройшов експрес дружби «До толерантності крок за кроком».
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік