Міжнародний день миру в бібліотеці Білгорода-Дністровського


22.09.2022 13:03 869

Мир, яке коротке, але змістовне слово. Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає прості й одвічні істини. Воно вміщує в собі яскраве сонце і блакитне небо, радісну працю і теплий хліб, радісний сміх дітей та усміхнені обличчя дорослих. У цю скрутну для України годину миру прагне кожний житель нашої країни.

21 вересня, коли всі люди Землі відзначають Міжнародний день миру, працівники відділу обслуговування дітей та юнацтва Білгород-Дністровської Публічної бібліотеки запросили учасників гуртка «Юний художник» на годину миру «Хай буде мир віднині і довіку». Завідувачка відділу розповіла дітям історію виникнення цього свята, про символ міжнародної солідарності всіх людей світу «Дзвін миру», який було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів.

На заході діти зробили листівки «Голуб Миру» та написали свої побажання на крилах голубів, а саме: щоб вони мали можливість спокійно вчитися, втілювати в життя свої мрії, за мир, любов, спокій у своїх родинах та мирне небо над нашою рідною Україною, щоб скоріше закінчилася війна.

В бібліотеці оформлена книжкова виставка «Україна бажає миру!», з якою юні читачі ознайомились та переглянули відео ролик «День миру». Діти власноруч зробили сердечка «Ми за мир» та подарували їх перехожим на вулиці біля бібліотеки .

Цей день закликає мільйони людей до глобального припинення вогню, відмови від насильства, а також кожного з нас зробити щось заради миру. Нехай всі ми навчимося розуміти і поважати одне одного та жити в злагоді заради збереження миру на всій Землі. Та нехай війна в Україні закінчиться, та буде мирне небо над нашими оселями. І більше ніколи не загинуть діти!
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік