Літературна візитівка для тимчасово переміщених осіб в Білгороді-Дністровському


20.02.2024 10:00 94

Ірина Возна, заступниця директора КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади», та Алла Кравченко, завідувачка відділом обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки, приєдналися до благодійного проєкту від Центру психологічної підтримки «Джерело». Відбулася цікава та змістовна літературна візитівка «Сучасні українські письменники та поети: творчість та активна громадянська позиція».

Бібліотекарі розповіли та продемонстрували нову сучасну українську літературу, яка є на полицях бібліотек. Познайомили з творчістю Юрія Андруховича, Сергія Кокотюхи, Оксани Забужко, Ірен Роздобудько, Сергія Жадана, Люко Дашвар, Василя Шкляра, Світлани Талан тощо.

На сучасному етапі розвитку української літератури творча доля письменників не обмежується лише письменницькою діяльністю, а це ще й служба в ЗСУ, волонтерська допомога. Також бібліотекарі роздали рекомендаційні списки літератури, буклети патріотичної тематики; прочитали авторські вірші сьогодення, які наповнені болем, стражданням, але незламною вірою в Перемогу. Всіх присутніх запросили до бібліотеки на цікаві заходи з різної тематики та до прочитання книг сучасних авторів .
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік