Лекцію щодо запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності для школярів провели спеціалісти служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради


06.05.2024 11:35 54

Питання запобігання дитячої безпритульності і бездоглядності та попередження соціального сирітства, соціального захисту дитячого населення знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей, щоб поза увагою не залишилася жодна дитина, яка має право на захист своїх прав, свобод та законних інтересів.

Саме з метою профілактики не допущення дитячої бездоглядності, безпритульності, спеціалістом служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради проведено профілактичну лекцію для учнів 5 класу ЗЗСО № 6 на тему: «Дитяча бездоглядність – одна з проблем сучасного суспільства».

Під час лекції учнів ознайомлено з поняттями «дитяча безпритульність», «дитяча бездоглядність», роз’яснено, які заходи здійснюються спеціалістами служби з питань захисту дітей, які потрапили в складні життєві обставини та дітьми, які схильні до бродяжництва. Також учням повідомлено щодо функціонування на території міста соціальних служб до яких вони можуть звернутися за допомогою.

П’ятикласники мали змогу задати запитання спеціалісту служби з даної теми та разом обговорили алгоритм допомоги дітям.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік