Квест «Знайди свій подарунок» для дітей з особливими освітніми потребами у Білгород-Дністровському Центрі дитячої творчості


07.12.2021 08:22 137

В рамках Міжнародного дня людей з інвалідністю Білгород-Дністровський міський Центр дитячої творчості на базі відділу технічної творчості провів творчий квест для дітей з особливими освітніми потребами «Знайди свій подарунок».

В кожному навчальному кабінеті були розміщені творчі локації, в яких діти виконували відповідні завдання. На локації «Шпигунські загадки» треба було розшифрувати кодове слово і отримати набір для творчості.

Локація «Лічилочка» пропонувала прорахувати до 20 та отримати пазли. На сходинках працювала локація «Таємничі лабіринти». На смачній локації «Пряниковий будиночок» діти збирали будинок з конструктору та отримали імбирне печиво.

На локації «Паперові фантазії» учасники квесту складали та склеювали цуценя із паперу та отримали канцтовари у подарунок. На чудовій локації «Скриня Попелюшки» всі розібрали бусини та гудзики і отримали корисні солодощі. І на завершальній локації «Думками навиворіт» усі діти розгадали ребус і отримати солодкий подарунок , яблука, розмальовки та іграшку антистрес. На локаціях панувала творча атмосфера та взаємопідтримка!

Квест відбувся завдяки міській Раді лідерів учнівського самоврядування «Тірас», учнівському самоврядуванню ЗЗСО №№1-7, Академічного ліцею та Початкової школи ім. С.О. Морозової, які зібрали кошти, закупили смаколики та чудові подарунки для дітей з особливими освітніми потребами. Окремі слова подяки за зібрані кошти від працівників Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік