Крок до здоров’я і довголіття: підопічні територіального центру зайнялися скандинавською ходьбою


05.03.2021 09:32 244

В Білгород-Дністровському міському територіальному центрі соціального обслуговування в «Університеті ІІІ віку» на факультеті «Здоровий спосіб життя» відкрилось нове відділення «Крок до здоров’я і довголіття». Складовою послугою стали заходи по програмі «Скандинавська ходьба».

В Європі скандинавська ходьба - самий розповсюджений вид спорту серед людей похилого віку. В Україні цей напрям теж стає популярним у чоловіків і жінок благородних років. А все тому, що просте і доступне всім кардіо-навантаження несе величезну користь для здоров'я організму.

Заняття з скандинавської ходьби почалися відносно недавно і відразу стали користуватися попитом серед підопічних. На жаль, через карантин були скасовані заняття в залі. А ось скандинавська ходьба виявилася прекрасною альтернативою, адже тренуватися можна скрізь, але обов'язково на свіжому повітрі.

Заняття проводяться 3 рази на тиждень. Чисельність групи - 4-5 осіб. Кожне тренування проходить під наглядом медичної сестри. Перед початком занять у учасників групи вимірюють температуру і тиск.

Підопічні відчувають радість і задоволення від спорту, адже при фізичних навантаженнях виробляються гормони щастя - ендорфіни.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік