КП ЖЕО-1 впроваджує заходи з безбар’єрності в багатоквартирних будинках, що обслуговуються підприємством


12.05.2022 10:55 33

Нещодавно мешканці одного з багатоквартирних будинків, що обслуговується КП «ЖЕО-1» звернулися до керівництва міста з проханням облаштувати доріжки для можливості пересування територією двору людям з інвалідністю. Слід зазначити, що в цьому будинку проживають два члени родини, які мають фізичні вади та змушені пересуватися на візках.

В найкоротші терміни, за дорученням міського голови Віталія Граждана, спеціалістами комунальних підприємств «ЖЕО-1» та «Благоустрій» проведено роботи з облаштування доріжки у дворі багатоквартирного будинку. Дані роботи здійснено в рамках заходів з безбар’єрності, що реалізовується КП «ЖЕО-1» в багатоквартирних будинках, які перебувають на обслуговувані підприємства.

Об’єм проведених робіт включав в себе: демонтаж старого покриття та його утилізація, планування прибудинкової території та монтажні залізобетонні роботи.

На сьогодні, всі монтажні роботи вже завершено. Родину осіб з інвалідністю Сергія та Наталії Волошиних відвідав заступник міського голови Андрій Криштопов у супроводі начальника КП «ЖЕО-1» Віктора Гореліхіна.

«Завдання міської влади і комунальних служб, в ці важкі часи, йти назустріч мешканцям міста, які потребують допомоги і не в змозі власноруч впоратися з тими чи іншими перешкодами. Сергій та Наталія власним прикладом доводять, що об’єднавшись з мешканцями будинку, а також за допомогою комунальних служб міста можна здолати будь-які бар’єри та обмеження» - зазначив заступник міського голови Андрій Криштопов.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік