КП «ЖЕО-1»: нові підходи до обслуговування абонентів


06.05.2022 12:13 45

Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради на своєму засідання, що пройшло 5 травня під головуванням міського голови Віталія Граждана, затвердив цільову програму «Фінансова підтримка комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання №1», головна мета якої забезпечення сталої роботи підприємства та підвищення якості комунальних послуг, що надаються мешканцям багатоквартирних будинків КП «ЖЕО-1».

В програмі зазначається, що на обслуговуванні підприємства на сьогоднішній день знаходиться більше120 багатоквартирних будинків, загальною площею майже 250 тисяч квадратних метрів. Заборгованість населення перед КП «ЖЕО-1» за отримані послуги сьогодні складає 2,8 млн. грн.

За інформацією нового очільника КП «ЖЕО-1» Віктора Гореліхіна, прийняття виконавчим комітетом даної цільової програми дозволить нормалізувати фінансово-економічні показники підприємства, підвищити якість послуг населенню, оперативно запроваджувати нові підходи до обслуговування абонентів.

Новим керівництвом КП «ЖЕО-1» до вже існуючих послуг, серед яких ремонти шиферних та м’яких покрівель, ремонт фасадів, під’їздів, сантехнічні роботи, обслуговування внутрішньо будинкових тепломереж, ремонт та прибирання прибудинкових територій, електротехнічні роботи та інше, додаються нові.

Впроваджується система рейтингів, згідно з якою в тих багатоквартирних будинках та під’їздах, які мають найменшу заборгованість перед КП «ЖЕО-1», розпочнуться відповідні ремонтні роботи за участі міської влади.

Ведеться кропітка робота по оптимізації структури підприємства, підвищення її ефективності. Створена інформаційна група, яка працює з заявами громадян, що надходять безпосередньо на підприємство або від керівництва міста, від Контактного Центру міської ради.

Працює аварійна служба, телефони якої (098) 371 08 46, (063) 382 73 92.

Покращується робота абонентського відділу, де можна оплатити послуги через термінал, за адресою: вул. Соборна,52, з понеділка по п’ятницю з 08:15 до 12:30.

Телефони: (04849) 2-87-46 – розрахунковий відділ, (04849) 2-87-36 – приймальня.

Вживаються заходи щодо створення позитивного іміджу підприємства, висвітлення його діяльності, забезпечення прозорості, відкритості та доступності.

Рівень оплати послуг на сьогодні вдалося підняти до 80%.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік