КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» інвестує в нове енергоефективне обладнання


14.06.2021 15:33 132

Відповідно до Інвестиційної програми, затвердженої міської радою на 2021 рік, комунальне підприємство «Білгород-Дністровськтеплоенерго» проводить роботи щодо модернізації системи теплозабезпечення міста та підвищення її енергоефективності.

З метою перевірки ходу робіт 14 червня заступник міського голови Андрій Криштопов відвідав підприємство та зустрівся з його директором Михайлом Волкановим.

За словами М. Волканова, зараз на центральній котельні по вулиці Перемоги підрядною організацією проводяться роботи по заміні котла КВМГ, потужність якого сягає 20 гігакалорій. Слід зазначити, що попередній котел відпрацював на підприємстві майже 25 років, при нормативі не більше 20-ти, і мінімум 5 років як потребував заміни.

Встановлення нового котельного обладнання дозволить диференційовано направляти теплоносій на опалення об’єктів соціальної сфери (шкіл, дитячих садків, лікарень) окремо від житлового фонду, що дасть можливість зменшити витрати на використання і природного газу, і електроенергії.

На цьому процес модернізації системи теплозабезпечення міста на завершиться. Плановим порядком спеціалістами КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» ведеться заміна магістральних тепломереж в житлових масивах міста, а слідом за новим котлом, за кошти обласного бюджету, планується проведення модернізації насосного устаткування та електрообладнання підприємства.

Всі роботи, відповідно до планів, мають бути завершені до початку нового опалювального сезону.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік