КП «Автотранссервіс» повідомляє про намір встановлення тарифів на послуги на збирання перевезення побутових відходів


16.04.2024 15:30 124

Керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», комунальне підприємство «Автотранссервіс» повідомляє про намір встановлення тарифів на послуги на збирання перевезення побутових відходів (змішаних, великогабаритних, ремонтних).

Причиною перерахування тарифів на збирання, перевезення побутових відходів стали суттєві зміни в вартості палива, електроенергії (зростання на 20%), послуг прийняття, видалення і захоронення побутових відходів, вартості запасних частин, автошин, зміна нарахування плати за землю (було 121 т. в рік стало 147 т.) тощо.

В структурі діючого тарифу закладені показники, які змінились на даний час, а саме:

- підвищення рівня мінімальної заробітної плати в діючому тарифі закладено, зміна прожиткового мінімуму для працездатних осіб в діючому тарифі 2600 грн. в плановому 3028 грн. зростання на 16,5%, зростання мінімальної заробітної плати (23%).

Всі зміни та Доповнення прописані в Галузевій угоді та колективному договорі, що затверджений згідно діючого законодавства.

Планові економічно-обґрунтовані тарифи на послуги передбачають здійснення розрахунку окремо за кожною операцією, а саме: збирання, перевезення, захоронення.

Згідно до вимог чинного законодавства при розрахунку тарифів з послуги з поводження з побутовими відходами КП «АВТОТРАНССЕРВІС» розрахунок тарифів здійснено за операцією збирання, перевезення та за видами побутових відходів.

В структурі обґрунтованих планованих витрат за послугою з вивезення побутових відходів розрахунки проведені по операціям збирання, перевезення та окремо за видами відходів: змішані (тверді), великогабаритні та ремонтні відходи.

Запланований підприємством обсяг надання послуг на рік відкорегований з врахуванням фактично наданих послуг 2023 р. та становить 91,8 т.м.куб., у т.ч. населення 77,3. т.м.куб., бюджетні установи 5,8 т. м. куб., інші підприємства 16,9 т. м. куб., питома вага ТПВ становить – 91,7 % питома вага ВГВ – 6,6%, питома вага РВ – 1,7 %.

Планові економічно обґрунтовані тарифи розраховано за вивезення кожного виду відходів окремо і становлять (за 1 м3) незалежно :

I. збирання, перевезення твердих побутових відходів за такими тарифами:

316,94 грн./м3(з ПДВ)

II. збирання, перевезення великогабаритних відходів за такими тарифами:

671,50 грн./м3 (з ПДВ)

III. збирання, перевезення будівельних відходів за такими тарифами:

734,69 грн./м3 (з ПДВ).

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

- забезпечити належну якість надання послуг на належному рівні;

- забезпечувати можливість оновлення та підтримання в робочому стані основних засобів підприємства;

- зменшити плинність кадрів;

- поліпшити фінансовий стан підприємства, що збільшить надходження до місцевого бюджету тощо.

З повагою,

Начальник КП «Автотранссервіс» В’ячеслав Ганчурін

Структура тарифу 2024-04-16 15:31
Пояснювальна записка 2024-04-16 15:31Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік