Конструктивна взаємодія депутатів всіх рівнів задля розвитку громади міста Білгорода-Дністровського


16.07.2021 17:45 113

16 липня у Білгороді-Дністровському пройшло виїзне засідання фракції Одеської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» в Одеській обласній раді за участю депутатів Одеської обласної, Білгород-Дністровської міської та районної рад, головними питаннями якої стали реалізація проєктів спільного фінансування з регіонального та міського бюджетів, а також напрацювання планів плідної співпраці депутатів всіх рівнів на найближчу перспективу в інтересах міської громади.

Перед початком засідання депутати привітали Благочинного Білгород-Дністровського округу Протоієрея Рустіка Виходцева з днем народження.

Надалі міський голова Віталій Граждан, разом з депутатами обласної ради Віктором Андрєєнковим та Валентином Скалозубом, за ініціативі яких 5 років тому розпочалась комплексна реконструкція міського стадіону, запросили учасників заходу оглянути хід робіт щодо ремонту трибун та підтрибунних приміщень дитячої юнацької спортивної школи.

За інформацією начальника Управління капітального будівництва міської ради Ольги Трушкіної, роботи на даному об’єкті вийшли на фінішну пряму та мають бути завершені у вересні поточного року. Наступним етапом реконструкції міського стадіону стануть будівництво нових сучасних бігових доріжок та легкоатлетичних секторів. На порядку денному також капітальний ремонт громадського туалету на даному спортивному об’єкті.

В ході робочої наради, яка пройшла в приміщенні міської ради під керівництвом заступника голови Одеської обласної ради-голови фракції політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадима Шкарівського та міського голови Віталія Граждана, за участю депутатського корпусу, представників комунальних підприємств і структурних підрозділів міської ради, обговорений ряд нагальних питань фінансування об’єктів, розташованих на території міста.

Відкриваючи нараду, міський голова В. Граждан зазначив: «Безперечно, перед містом сьогодні стоять серйозні виклики, по’вязані з проблемами в житлово-комунальній сфері, утриманні доріг, в необхідності розвивати сферу охорони здоров’я та освіти. Виходячи з цього, нами вживаються невідкладні заходи для їх вирішення, але, разом з тим, ми зважаємо на підтримку депутатського корпусу всіх рівнів, бо це головна умова успішного розвитку Білгорода-Дністровського».

Серед іншого, на засіданні розглянуті питання ремонту міських доріг, реконструкції амбулаторії сімейної медицини по вул. Кишинівській, завершення ремонту та переоснащення КНС-2 по вул. Кишинівській, капітального ремонту покрівлі школи №6, введення в дію кабінету комп’ютерної томографії та рентген-кабінету міської лікарні, ремонту акушерсько-гінекологічного відділення міської лікарні, будівництво приймального відділення міської лікарні, проєктування нового ЦНАПу та реконструкції набережної.

Учасники заходу обговорили також необхідність передачі об’єктів власності громад Одеської області, що розташовані на території міста Білгорода-Дністровського, до комунальної власності громади. А також проблему подальшого використання приміщень колишнього Спеціалізованого Будинку Дитини (вул. Сонячна,4) та створення на його базі регіонального центру реабілітації дітей з особливими потребами, за ініціативи Тетяни Вижги. Заслухали інформацію очільника міськрайонної громадської організації «Союз. Чорнобиль» Анатолія Кірсанова про незадовільний стан грошових виплат ліквідаторам аварії на Чорнобильскій АЕС. Не обійшли депутати й тему фінансування та подальшої роботи КНЗ «Обласна психіатрична лікарня №4», зазначивши важливість її збереження.

На завершення зустрічі Вадим Шкарівський відмітив: «Я вдячний Віктору Андрєєнкову та міському голові Віталію Граждану за організацію сьогоднішньої зустрічі. Вважаю, що така форма депутатської роботи повинна стати традиційною. Зі свого боку хочу запевнити, що всі ініціативи міської влади безперечно будуть підтримані, а місто Білгород-Дністровський, я в це вірю, вже через декілька років стане одним з красивіших в нашому регіоні».


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік