Конкретна допомога людям


12.05.2020 14:04 209

Впродовж кількох останніх місяців весь світ охоплений пандемією, яка вражає велику кількість людей. Невидимий мікроорганізм в один момент зупинив наше звичне життя. Світова економічна криза поглиблюється, людством опанували страх, тривога і невпевненість. Всі, без винятку, опинилися в рівних умовах. На сьогодні не важливо якого ти віку, яку посаду чи соціальний статус ти займаєш у суспільстві - ми всі однаково наражені на невидиме зло, яке може прийти до кожного з нас. У боротьбі з цим маленьким вірусом, здається, об’єднався увесь всесвіт. В цей непростий і сповнений неспокою час ми всі повинні об’єднати свої зусилля, щоб захистити себе, своїх близьких, подбати про найменш захищені прошарки населення.

Саме тому Фонд соціального страхування України - один з органів, який на сьогодні, разом з іншими організаціями, соціальними інституціями, медичними закладами, знаходиться на передовій та конкретно допомагає людям. Адже одним із пріоритетних завдань Фонду є забезпечення соціальними гарантіями осіб, які борються з недугами. Поряд з тим, Фонд продовжує виплати за загальними страховими випадками.

В умовах встановленого карантину у зв’язку з пандемією коронавірусу, Білгород-Дністровське відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області здійснює фінансування матеріального забезпечення та страхових виплат у звичному порядку. Фінансування роботодавців проводиться щоденно, в міру надходження коштів від сплати ЄСВ. Фінансування страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей проводиться відділенням теж в звичному режимі.

В умовах карантину, надання консультацій, прийом громадян спеціалістами відділення проводиться дистанційно. Ми цінуємо здоров’я та життя людей, проте не можемо залишити їх без професійної підтримки. На сьогоднішній день майже всі страхувальники подають заяви на фінансування матеріального забезпечення в електронному варіанті. Всі консультації та інформування громадян фахівцями відділення проводяться телефоном або засобами електронного зв’язку.

Тож ще раз звертаємося до застрахованих осіб, потерпілих на виробництві: якщо є найменше непорозуміння, нез’ясованість в питаннях, які вас турбують - телефонуйте до працівників Білгород-Дністровського відділення Фонду за тел. (04849)6-07-02, звертайтеся за електронною адресою: bdni.od.@fssu.gov.ua.

Ви можете дізнатись:

• стан фінансування свого лікарняного, декретних і страхових виплат,

• отримати консультації щодо розрахунку допомоги,

• подачі заяв-розрахунків в умовах карантину,

• дізнатись про зміни в оплаті лікарняних на час пандемії тощо.

Т.М. Олехнович, головний спеціаліст з перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Білгород-Дністровського відділення управління ВД ФСС України Одеській області
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік