Комунальники проводять поточний ремонт міських доріг по вул. Парковій та вул. Приморській


19.04.2021 15:57 130

В рамках проєкту «Місто без ям», триває поточний ремонт міських доріг. Днями, ремонтною бригадою, з використанням сучасного дорожнього ремонтера, проведено ліквідацію вибоїн на проїзній частині вулиці Пушкіна. Сьогодні ж дорожньо-ремонтна бригада з використанням зазначеного ремонтеру виконує роботи по вул. Парковій.

Спеціалісти МЦ «Благоустрій», в цей же час, використовуючи «рециклер» для відновлення дорожнього покриття, проводять роботи з поточного ремонту по вул. Приморська. На ділянці від в’їзду до міста до вул. Шкільна вже впродовж декількох днів продовжується усунення критично-небезпечних ям, що можуть призвести до аварійних ситуацій.

Нагадаємо, що дорожні роботи розраховані на два етапи протягом 4-5 місяців. На першому етапі ліквідуються критично-небезпечні ями, які можуть призвести до аварійних ситуацій. На другому етапі розпочнеться відновлення дорожнього покриття ділянок доріг від 5 до 25 квадратних метрів. Головна увага на цьому етапі приділятиметься магістральним вулицям: Першотравневій, Ізмаїльській, Портовій, а також на вулицях, по яких проходять маршрути міських пасажирських автобусів і на яких розміщені об'єкти соціальної інфраструктури (школи, дитячі садки, медичні установи).


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік