Комплексна послуга «єМалятко» через «Портал Дія»


08.04.2021 16:30 62

Відповідно до Порядку надання комплексної послуги «єМалятко», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року №691 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» (далі - Порядок), батьки новонароджених мають право замовити комплексну послугу «єМалятко» під час проведення державної реєстрації народження. Комплексна послуга «єМалятко» складається, зокрема, з послуг з призначення допомоги при народженні дитини та призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.

Заява на отримання комплексної послуги «єМалятко», що містить відомості в обсязі, необхідному для надання послуг, визначених у п.1 Порядку, формується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та подається до відділу ДРАЦС у паперовій (особисто підписаний заявником) або електронній формі (з використання кваліфікованого електронного підпису заявників).

Заява на отримання комплексної послуги «єМалятко» обов'язково підписується заявником, а також другим з батьків дитини, у разі, якщо:

батько та матір дитини не перебувають у шлюбі;

батько та матір дитини перебувають у шлюбі, але мають різні прізвища;

батько та матір дитини зареєстровані за різними адресами;

заявник та отримувач допомоги при народжені дитини відрізняються (заявником є батько дитини, а отримувачем допомоги матір та навпаки).

Відповідно до абзацу 7 п.2 Порядку призначення та виплата державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року №1751 «Про затвердження Порядку призначення та виплати державної допомоги сім'ям з дітьми», заяви з необхідними документами приймаються від громадян в електронній формі, зокрема, через Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія». Заява, подана через Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія», обов'язково містить особистий або кваліфікований електронний підпис заявника та отримувача допомоги, що не вимагає особистого звернення до структурного підрозділу соціального захисту населення для подання паперової заяви.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік