Кнопки термінового виклику поліції в громадських місцях Білгорода-Дністровського


12.10.2021 17:39 54

За ініціативою міського голови Віталія Граждана на території міста Білгорода-Дністровського розпочато пілотний проєкт встановлення в громадських місцях кнопок «Терміновий виклик поліції», які обслуговуються місцевим підрозділом Чорноморського міжрайонного відділу Управління Поліції охорони в Одеській області.

Перша така кнопка вже встановлена і працює на фасаді адміністративної будівлі Білгород-Дністровської міської ради по вулиці Михайлівській,56, роботу якої 12 жовтня особисто перевірив міський голова.

«…В рамках міської цільової програми «Безпечне місто», ми спільно з поліцією охорони розробили і впроваджуємо пілотний проект з охорони громадського порядку на території Білгорода-Дністровського. У місцях масового перебування жителів - парках, скверах, спортивних майданчиках, школах та інших об'єктах міської інфраструктури розміщуємо пульти з «тривожною кнопкою», якою зможуть скористатися жителі і гості міста в разі виникнення порушення громадського порядку. До трьох хвилин, за нормативами, знадобиться озброєному наряду Поліції охорони для прибуття на місце виклику. В цьому я сьогодні впевнився особисто. Підтримка порядку на території міста, а також громадська безпека - це ті завдання, які ми успішно реалізуємо з підрозділами Поліції, впроваджуючи сучасні технології та методи ефективної взаємодії..» - відмітив В. Граждан.

Як зазначила інженер місцевого підрозділу поліції охорони Оксана Крецу:

«…Неодноразово жителі нашого міста у великих магазинах, кафе, автозаправках та інших подібних закладах бачили інформаційну наліпку жовтого кольору за написом – «Терміновий виклик поліції». Це означає, що саме у вказаному громадському місці можна негайно викликати наряд поліції за допомогою системи тривожної сигналізації.

«Тривожні кнопки» підключені до пульту централізованого спостереження Управління поліції охорони в Одеській області. Оператори здійснюють цілодобовий контроль за надходженням сигналів і забезпечують своєчасне реагування на виклик. Відтак, на місце події за лічені хвилини прибуває наряд реагування поліції охорони для подальшого з’ясування ситуації».


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік