Книги та кохання об’єднують читачів в Білгород-Дністровських бібліотеках


14.02.2024 14:48 129

Тема кохання невичерпна. Кожна людина протягом життя потребує любові, чекає її, прагне. Кохання – це світла магія, яка окрилює та повністю перетворює життя. Для бібліотекарів період з 12 по 14 лютого був чудовим приводом популяризувати книги про кохання, романтику, прекрасні людські почуття.

До дня Святого Валентина й Міжнародного дня дарування книжок в КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» відбувся цикл заходів «Книги та кохання об’єднують читачів в бібліотеках». Озброївшись яскравими сучасними українськими книжками про кохання, бібліотекарі розповідали в бібліотеках та за їх межами різним категоріям користувачів про таємниці людських почуттів, що зберігаються на сторінках книг та про авторів, які їх створюють.

В бібліотеці-філії ім. І. Нечуя-Левицького для дітлахів відбувся майстер-клас «Велике сердечко побажань». А ще 14 лютого - це чудова нагода висловити слова вдячності нашим постійним читачам, авторам, які подарували нам свої книги. Щиро дякуємо Анні Колісніченко, Амаль Шахін, Олені Лебедєвої, Наталії Кобзєвої, Юлії Крамаренко, Ірині Томі та іншим за подарунки та співпрацю!
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік