Громади Одещини продовжують працювати над спільним розвитком шляхом налагодження співробітництва


12.10.2021 11:10 61

В селах Шабо, Молога та місті Білгороді-Дністровському відбулися перші окремі засідання робочих груп в рамках реалізації проєкту «Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Програмою «U-LEAD з Європою».

В рамках заходів експертом проєкту Юрієм Ямковим спільно з представниками робочих груп були представлені результати моніторингу стану соціально-економічного та культурного розвитку кожної із громад – учасниць проєкту.

На основі попередньо зібраних пропозицій від громад, експерт проєкту Ю. Ямковой представив учасникам засідань можливі напрямки розвитку співробітництва між трьома громадами. Згідно отриманих від громад пропозицій, вони вбачають, що співробітництво можливе в наступних сферах:

Розвиток туризму та маркетинг території субрегіону;

Налагодження комплексного підходу до поводження з побутовими відходами;

Ремонт, утримання та будівництво доріг;

Ремонт та утримання очисних споруд.

Після представлення можливих напрямків співпраці відбулося їх обговорення з кожною із робочих груп. За його результатами, усі учасники робочих груп зійшлися на думці, що пріоритетним напрямком співробітництва, що може в найближчій перспективі принести конкретні результати, є сфера розвитку туризму та супутніх до нього галузей. Також учасники засідань погодилися з тим, що одним з напрямків в проєкті співробітництва має стати спільний ремонт, утримання та будівництво доріг субрегіону.

За результатами засідання представники робочих груп підготують свої пропозиції щодо можливих форм та напрямків діяльності спільного проекту, щодо розвитку туристичної сфери та маркетингу субрегіону, до якого долучаться усі три громади, що беруть участь у реалізації проєкту.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік