«Життя на продаж»


27.07.2021 14:15 23

30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.Торгівля людьми є не лише сучасною формою рабства, яке порушує права людини, а і є формою насильства, що спричиняє ризик для її життя та здоров’я.

Протидія цьому ганебному явищу є одним з основних завдань сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії

З метою підвищення рівня проінформованості щодо проблеми торгівлі людьми, надання корисних порад щодо особистої безпеки, застереження від фізичного та морального насилля, 27.07.2021 року представники центру соціальних служб Білгород-Дністровської міської радипровели профілактичний захід «Життя на продаж» для суб’єктів пробації.

Під час заходу присутні отримали інформацію стосовно форм примусової праці, шляхи потрапляння в тенета торгівців людьми, та шляхи збереження від «сучасного рабства». На закріплення матеріалу переглянули тематичний відеофільм та активно залучилися до обговорення проблеми.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік