Житлова субсидія з травня 2021 року


20.05.2021 16:20 29

14 квітня 2021 року внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848, якими посилено вимоги при наданні населенню житлових субсидій.

З травня 2021 року призначення житлової субсидії на новий період буде проводитися лише після подання громадянами нових заяви та декларації.

Ухваленою постановою суттєво розширено перелік обставин, за яких житлову субсидію не буде призначено: наявність банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, здійснення одноразових вартісних покупок або оплати послуг, перетин кордону, відсутність доходів та інше.

Також звертаємо увагу, що Міністерством соціальної політики України затверджено форми бланків заяви та декларації для субсидії, які оновлені відповідно до вимог постанови.

Оскільки змінами передбачено, що з травня 2021 року житлова субсидія надається громадянам лише у грошовій готівковій формі, рекомендуємо отримувачам субсидії вибрати уповноважений банк щодо відкриття рахунку для перерахування коштів субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров'я Білгород-Дністровської міської ради звертає увагу, що житлова субсидія особам, які звернулися на її отримання у травні-вересні 2021 року, буде призначатися починаючи з травня 2021 року.

Громадяни, які мають право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, але претендують на отримання житлової субсидії, повинні надати вищезазначені документи до 15 числа щомісячно, тому що субсидія призначається з місяця, що настає за місяцем, в якому нараховано пільги.

З метою здійснення заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, заяву та декларацію можна надати:

- поштою ( АТ «Укрпошта» або ТОВ «Нова пошта») за адресою: пров.Офіцерський, 8, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67701;

- в електронній формі за допомогою:

Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія»;

офіційного веб-сайту Мінсоцполітики (з накладенням кваліфікованого електронного підпису);

інформаційних систем Мінсоцполітики (з накладенням кваліфікованого електронного підпису).

Також для консультування громадян з питань житлової субсидії в Департаменті соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради діє телефон «гарячої лінії» за номером (04849)2-25-95 та номером мобільного +380683853075.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік