Футбольний турнір до Дня захисників та захисниць України в Білгороді-Дністровському


13.10.2021 11:51 35

13 жовтня, напередодні Дня захисників та захисниць України, у Білгороді-Дністровському в спортивному комплексі фахового коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій стартував футбольний турнір серед команд військових частин гарнізону, підрозділів Державної прикордонної служби, Державної служби надзвичайних ситуацій та Національної поліції.

Заступник міського голови Андрій Криштопов привітав учасників турніру зі святом, побажав успіхів у бойовій підготовці, професійній діяльності, а також здоров’я, наснаги, достатку та злагоди.

Турнір, відповідно до розпорядження міського голови Віталія Граждана, організований комунальною установою «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», під керівництвом Олексія Сирбула, за участю старшого тренера відділення футболу Білгород-Дністровської ДЮСШ Володимира Крейтора. Головний арбітр змагань - Володимир Сушицький (КУ «Спорт для всіх»).


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік