Економічна екскурсія


01.06.2021 08:33 9

Знайомство – зустріч різних розумінь світу,

або навіть різних світів

Соня Шаталова

Ще з дитинства діти, особливо хлопці, мріють про геройські професії – космонавт, пожежник, поліцейський. Але дуже мало хто знає про особливості цих професій із середини: їх ризики, рівень знань, відповідальність, фізичні та психологічні навантаження.

31 травня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі організувала економічну екскурсію в Білгород-Дністровську пожежно-рятувальну частину для учнів старших класів Білгород-Дністровського ЗЗСО № 4. На початку заходу спеціаліст ЦЗ перевірила що школярі знають про професію пожежника-рятувальника, обговорили основні якості характеру та фізичну підготовку.

В ході екскурсії діти, з захватом, спостерігали за роботою фахівців; розглядали пожежні машини та обладнання, приміряли форму рятувальників та, власноруч, гасили уявну пожежу зі справжнього пожежного рукава.

Організована екскурсія виявилася інформативною і пізнавальною для школярів і, можливо, хтось з них колись обере саме цю професію для себе.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік