Двірники Білгорода-Дністровського будуть забезпечені термосами із гарячим чаєм


16.01.2021 12:54 267

16 січня 2021 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Андрій Криштопов провів робочу нараду із керівниками комунальних підприємств, які задіяні у ліквідації наслідків снігопаду на території міста, за участю головного спеціаліста Департаменту житлово-комунального господарства та капітального будівництва міської ради.

Починаючи з ночі 13 січня, коли розпочав йти сніг, по сьогоднішній день працівники та техніка КП «Автотранссервіс», міського Центру «Благоустрій» та КП «ЖЕО-1» займаються розчищенням міста від снігу. Загалом в цьому процесі було задіяно 10 одиниць комунальної техніки, більше ста людей, з яких безпосередньо на розчищенні снігу та посипці піском брали участь 19 двірників КП «ЖЕО-1», 25 двірників та 13 доглядачів парків КП «Автотранссервіс». Загальний обсяг використаної піщано-соляної суміші за ці дні склав більше 40 тонн. Площа доріг, тротуарів та прибудинкових територій, на яких здійснювалося підсипання, склала 150 квадратних кілометрів.

Відділом контролю з питань благоустрою та паркування видано 325 приписів фізичним та юридичним особам з метою своєчасного прибирання прилеглих територій від снігу та ожеледиці. Станом на 15 січня складено 7 протоколів про адміністративне правопорушення.

До Контактного центру надходили скарги від мешканців ОСББ, де не відбувалося прибирання дворів та прилеглих територій. В таких випадках приймалося рішення направляти на допомогу працівників комунальних підприємств.

«Наші комунальники самовіддано трудилися і вдень, і вночі. Висловлюю подяку всім працівникам підприємств та окремо Контактному центру, який приймав шквал заявок від мешканців міста й оперативно передавав їх виконавцям. Завдяки злагодженій роботі всіх учасників процесу, нам вдалося якісно прибрати місто від снігу», - зазначив Андрій Криштопов.

Особливу увагу на нараді звернули на питання заохочення працівників, які в мінусову погоду протягом тривалого часу безпосередньо брали участь у розчищенні міста, у вигляді преміювання. Надано доручення забезпечити кожного двірника термосом із гарячим чаєм.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік