Діти-сироти з Білгорода-Дністровського отримали кошти на придбання житла


21.01.2021 09:18 180

Четверо осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із Білгорода-Дністровського отримали на свої банківські рахунки кошти із державного бюджету на придбання власного житла.

Робота по визначенню кандидатур, збору відповідних документів від них та координацію із Одеською обласною державною адміністрацією проводилася спеціально створеною комісією, службою у справах дітей Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради та Центром соціальних служб. Список дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, був затверджений рішенням виконавчого комітету.

У підсумку, місто отримало державну субвенцію у сумі 1 мільйон 663 тисячі гривень на чотири людини, які знаходилися першими у черзі. Протягом цього року вони можуть використовувати свої кошти на придбання власного даху над головою.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік