Дошкільним дитячим закладам Білгорода-Дністровського приділяється особлива увага


30.07.2014 10:16 759

Починаючи з 2012 року, влада міста Білгорода-Дністровського пріоритетними завданнями вважає проведення капітальних ремонтів у дитячих дошкільних та загальноосвітніх закладах міста.

На протязі 2012 року за кошти бюджету розвитку міста проведені ремонти покрівель та систем опалення в НВК “Школа-садок”, ЗОШ №3, дитячих садочках №№7, 2, 3, 8.

У 2013 році проведені роботи по ремонту системи опалення в ЗОШ №1; санвузлів в ЗОШ №11; замінені вікна в приміщеннях ЗОШ №1 та ін.

Якість проведення робіт завжди на особистому контролі міського голови Ігоря Нановського.

В поточному 2014 році, не зважаючи на складні умови в роботі установ державного казначейства, міська влада знаходить можливості продовження ремонтних робіт в дитячих установах.

30 липня 2014 року міський голова разом з начальником комунального підприємства “Управління капітального будівництва” Павлом Шопським ознайомились з ходом робіт по ліквідації аварійного стану внутрішніх інженерних мереж дошкільного навчального закладу №6 «Калинка», що по вул. Енгельса (завідуюча Тетяна Доміловська).

Ремонт водопровідних та теплових мереж в даному закладі не проводився більше 40 років, що призвело до 100% зносу. Сьогодні тут силами підприємства “Полісервіс”, яке очолює І.Г. Бузіян, вже ведуться роботи по заміні мереж каналізації та теплозабезпечення. 















Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.ua



Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік