Допомога у працевлаштуванні мешканцям Сергіївської ОТГ


11.08.2021 08:39 15

Проживання у затишній курортній місцевості, безумовно, має безліч переваг. Як наслідок, більшість мешканців долучаються до сезонних робіт. У зв’язку з тим, що така робота триває недовго, незабаром жителі потребують допомоги у працевлаштуванні. Саме тому керівництво та фахівці Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості систематично здійснюють виїзні заходи в Сергіївську об’єднану територіальну громаду.

10 серпня 2021 року у приміщенні Сергіївської селищної ради директор Білгород-Дністровського МРЦЗ Ніна Принц та начальник відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна презентували послуги Державної служби зайнятості. Усі бажаючі мали можливість отримати консультації стосовно профорієнтаційних послуг, використання новітніх он-лайн технологій для пошуку роботи та електронних сервісів ДСЗ, ознайомитися з актуальними вакансіями. Викликала зацікавлення можливість обрати нову професію або підвищити кваліфікацію в Одеському ЦПТО ДСЗ. Присутні також ознайомилися з умовами отримання ваучера на навчання для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.

Учасники заходу висловили подяку за роз’яснення та корисну інформацію. Робота фахівців в об’єднаних територіальних громадах спрямована на продуктивну реалізацію потенціалу кожного громадянина, легальне працевлаштування та активізацію процесу професійного самовизначення.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік