До уваги молоді міста Білгорода-Дністровського!


11.01.2024 10:20 110

Управління освіти міської ради ініціює утворення Молодіжної ради «Молодіжка» та запрошує до команди молодих і активних громадян Білгород-Дністровської територіальної громади, які хочуть працювати в команді однодумців, бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада - це платформа для реалізації громадських ідей та проєктів.

Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

Ти прагнеш до покращення життєдіяльності нашої громади? Ти молодий, активний та амбітний? Ти маєш цікаві ідеї та готовий втілювати їх в реальність? Подавай заявку на членство до Молодіжної ради при Білгород-Дністровській територіальній громаді за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8qXmiy3txvOURDpLpNgJqB-pnbn1xF5T3GNMNfpRYuFleRw/viewform?usp=sharing

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України – мешканці Білгород-Дністровської територіальної громади віком від 14 до 35 років.

Склад молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах, та затверджується рішенням виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради за поданням відділу з питань молоді та спорту Управління освіти міської ради.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань молоді та спорту Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради Руслана Малиновська, (04849) 2-22-05.

Молодіжна рада – це майданчик для активної, креативної та амбітної молоді. Тож, чекаємо саме на тебе!


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік