До уваги мешканців міста та району: семінар «Дотримання правил торгівлі баштанними культурами»


26.07.2021 15:38 42

27 липня 2021 року 0 14:00 год. у сесійній залі виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, вул. Михайлівська, 56 (3-й поверх) відбудеться безкоштовний семінар на тему: «Дотримання правил торгівлі баштанними культурами на території міста Білгород-Дністровський у 2021 році».

Семінар організовано Департаментом економіки та розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровської міської ради та за участю Білгород-Дністровського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, відокремленого підрозділу Білгород-Дністровського міськрайонного відділу лабораторних досліджень, Білгород-Дністровського відділу поліції головного управління національної поліції Одеської області, КП «Акермантурінвест» та відділу контролю з питань благоустрою.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном 04849 27956 – Відділ з питань економіки та розвитку інфраструктури Білгород-Дністровської міської ради.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік