До уваги керівників державних, комунальних та приватних установ міста Білгорода-Дністровського!


28.04.2022 12:50 136

Підприємство об’єднання громадян «Вілена» Одеської обласної громадської організації інвалідів «Вікторія», яке знаходиться в місті Одеса по вулиці Генерала Петрова, 16/75, моб. телефон 067-600-40-42, e-mail: pog.vilena@ukr.net, виробляє сучасний трикотажний одяг: майки, футболки, спортивний одяг, жіночий одяг, робочий одяг, одяг для військових, медперсоналу та лікарів, одяг для навчальних та соціальних закладів,постільну білизну та м’який інвентар (подушки, ковдри, матраци, рушники), корпоративний одяг та одяг на замовлення.

Підприємство постійно приймає участь в тендерних закупівлях через систему «Прозоро», постачає замовникам свою продукцію по всій Україні. Однак підприємства міста Одеса та області в цьому не задіяні та мабуть не знають, що замовляючи продукцію у інвалідних підприємств свого регіону надали б фінансову підтримку особам з обмеженими можливостями, а також забезпечили б збереження та збільшення кількості робочих місць для інвалідів.

Адміністрація підприємства «Вілена» та Одеська обласна Державна військова адміністрація просять всіх бажаючих налагодити співпрацю з зазначеним підприємством об’єднання громадян.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік