До Дня Перемоги у Білгороді-Дністровському упорядковуються місця бойової слави


29.04.2021 15:36 53

Відповідно плану підготовки до 76-ї річниці Великої Перемоги, в Білгороді-Дністровському проводяться заходи щодо упорядкування місць бойової слави.

29 квітня в сквері Військової Слави розпочаті роботи з благоустрою території меморіального комплексу, фарбуванню бойової техніки, лавок, упорядкування меморіальних плит та зелених насаджень.

В зазначених роботах брали активну участь військовослужбовці Білгород-Дністровського гарнізону, співробітники КП «Автотранссервіс», музею Бойової Слави міста, який очолює Іван Лавриненко, учасники ветеранських організацій, працівники відділу з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи міської ради під керівництвом Юрія Майзліса.

Спеціалістами Білгород-Дністровського газового господарства також буде перевірена готовність обладнання Вічного вогню.

В цей же день комунальними службами міста в Парку Перемоги проведені роботи по оновленню центральної арки та упорядкуванню території навколо Пам’ятного знаку.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік