До Дня героїв України у бібліотеках Білгорода-Дністровського підготували літературні виставки


23.05.2022 14:10 17

23 травня - День героїв Україні. Свято встановлене на честь українських вояків - борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та військових ЗСУ, які віддали свої життя у повномасштабній російсько-українській війні за свободу України.

На знак пам’яті патріотів України бібліотеки міста підготували низку коментованих патріотичних літературних виставок. Зокрема, в Публічній бібліотеці «Дай нам силу й відвагу Україні на славу!», «У їхніх серцях живе війна»; в бібліотеці-філії ім. Лесі Українки «Галерея національних героїв»; в бібліотеці-філії ім. М. Кропивницького «Борці за волю України»; в бібліотеці-філії ім. О. Пушкіна «Були ми там, куди нас кликав час».

Герої та Героїні несправедливої, підступної, агресивної війни російської федерації проти України надихаються прикладами мільйонів наших попередників, які розбудовували Україну протягом більше тисячі років. Хвилиною мовчання в бібліотеках вшанували пам’ять загиблих Героїв. Честь і слава тим, хто нині стоїть на рубежах і оберігає наш спокій.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік