До Дня батька в бібліотеках Білгорода-Дністровського пройшли цікаві заходи


16.06.2021 15:25 199

Всенародний батьківський день святкується кожного червня в третю неділю. У 2021 році цей день припадає на 20 червня.

Наші батьки - найближчі до нас люди. Тато, мама - перші слова, які дитина починає вимовляти, коли вчиться розмовляти рідною мовою. Згодом дитина приглядається до своїх батьків, вивчає, порівнює їх між собою. Мати і тато для підростаючої дитини є найбільшим відкриттям та загадкою. Низка заходів, яка відбулася в бібліотеках міста була присвячена саме Дню батька.

Про історію свята та як відзначають його в Україні розповідали в публічній бібліотеці міста під час інформаційної години «Про день батька».

В бібліотеці-філії ім. Лесі Українки проходили дискусії «Мій тато – гордість сім’ї». Діти та підлітки розповідали про унікальність та неповторність своїх батьків, і як власним прикладом татусі вчили їх життєвим принципам: оберігати своїх близьких, приймати важливі рішення, захищати слабких, займатися спортом тощо.

В рамках роботи гуртків «Юний художник» та «Умілі рученята» в міській публічній бібліотеці та бібліотеці-філії ім. О.Пушкіна діти малювали на тему «Мій тато – найгарніший!». А ще в бібліотеках пройшли веселі мульт-перегляди «Тато може все».

Бути батьком – це не тільки велика відповідальність, а й велике щастя. В День батька бібліотекарі закликали всіх в відвідати своїх батьків, привітати зі святом, сказати теплі слова, не забути зателефонувати батькам, щоб сказати, як сильно їх любите. Отже, цінуйте кожну мить, проведену разом зі своїми мамою і татом!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік