Державне фінансування соціальних допомог та субсидій до Білгорода-Дністровского надійшло у повному обсязі


15.01.2021 14:31 595

Директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради Діна Базіленко повідомляє, що у зв'язку з початком нового бюджетного року, формуванням річних кошторисів на 2021 рік та завантаженням роботи Державної казначейської служби України, було затримано виплати державної соціальної допомоги, житлових субсидій та пільг в грошовій готівковій формі.

14 січня 2021 року на рахунки Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради надійшло фінансування з Державного бюджету у загальній сумі 7 300 893,05 грн.

В той же час здійснено перерахування коштів на банківські установи та поштові відділення на виплату державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям та допомога на догляд за особами з інвалідністю I та II групи внаслідок психічного розладу у сумі 5 456 341,27 грн.

Виплатами охоплено 3015 одержувачів допомог, що становить 100% від загальної потреби у січні 2021 р.

Також перераховані кошти 2190 одержувачам житлових субсидій та пільг в грошовій готівковій формі у сумі 1 844 551,78 грн.

В подальшому щомісячні виплати будуть фінансуватись в звичайному режимі.

Просимо вибачення за незручності, пов'язані з технічними причинами у затримці виплат.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік