День Збройних сил України відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського


06.12.2023 14:28 193

6 грудня наша країна відзначає державне свято - День Збройних сил України, яке зараз стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. Український воїн – надійний захисник, мужній боєць, виборює свободу і незалежність кожного з нас. Саме нашим захисникам була присвячена низка патріотичних заходів в КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади». Заходи розпочиналися хвилиною мовчання за загиблими Героями, що віддали своє життя, боронячи українські землі від російської навали.

В Публічній бібліотеці пройшла історична презентація «Збройні сили України – слава, гордість, міць країни». Бібліотекарі розповіли учням 8-9 класів ЗЗСО №5 про структуру та види Збройних сил України, познайомили з основними ознаками: емблема, прапор. Презентували книжкову виставку на цю тематику. На захід запросили військовослужбовця інженерних військ, який розповів про основну діяльність своєї частини, відповідав на численні запитання присутніх.

У відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки для дитячої аудиторії відбувся урок мужності «На варті Вітчизни». Бібліотекарі оформили патріотичну книжкову виставку «Українська армія – школа мужності». На захід запросили військовослужбовця ЗСУ. Діти уважно слухали про професію «військовий», про подвиги воїнів під час виконання бойових завдань. Хлопці та дівчата підготували та прочитали вірші-привітання, також на згадку про зустріч подарували свої малюнки, а військовослужбовець пригостив всіх смаколиками.

З нових, сучасних, українських книжок бібліотекарі оформили цикл виставок: в бібліотеці-філії ім. І. Нечуя-Левицького «Збройні сили України – слава, гордість, міць країни»; в бібліотеці-філії ім. М. Кропивницького «Уклін всім, хто край свій боронить»; в бібліотеці-філії ім. Лесі Українки «На варті Вітчизни».

Сьогодні справжні герої, військові Збройних сил України - взірець незламності й високого патріотизму. Завдяки їм маємо можливість жити, читати, вчитися, мріяти.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік