День Європи відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського


09.05.2024 16:31 68

З нагоди Дня Європи — свято, яке 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах в КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» відбулася низка цікавих заходів.

У Публічній бібліотеці під час відео - подорожей «Вікно у світ європейської культури» різні вікові категорії користувачів знайомили з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, можливостями отримати освіту, тощо. Також проводилися дайджести «Вікно у світ європейської культури», «Видатні люди Європи». За часи російської агресії на нашій землі, багато українців стали частиною європейської спільноти. «Європа – спільний дім» відбувся круглий стіл бібліотекарів з користувачами, рідні яких мешкають в Польщі, Німеччині, Чехії, Італії, Франції.

Книжкове рандеву «Привіт, Європо!» провела завідувачка бібліотекою-філією ім. Лесі Українки в Білгород-Дністровському коледжі природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій. Познайомила студентів з відомими європейськими письменниками: Жозе Сарамаґо, Герман Гессе, Умберто Еко, Артуро Перес-Реверте, Ю Несбьо та їх творами, які надруковані в українському перекладі та порекомендувала книги для прочитання у вільний від навчання час.
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік