«День відкритих дверей»


02.06.2021 16:23 25

2 червня 2021 року Білгород-Дністровським міськрайонним відділом філії Державної установи "Центр пробації" в Одеській області був проведений День відкритих дверей на який завітали студенти ІІІ курсу Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу. В ході презентації відділу студенти ознайомилися з діяльністю служби пробації, дізналися про види покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та з`ясували яким чином вони виконуються. Були наведені приклади, коли завдяки цілеспрямованій роботі, суб'єкти пробації ставали на шлях виправлення, проходили курси лікування, знаходили роботу, отримували допомогу в оформлені документів.

Також було зазначено, що у процесі виправлення засуджених допомагають громадські та державні організації, з якими укладено меморандуми про співпрацю. Особливу допомогу інспекторам в роботі з клієнтами пробації надають волонтери. Молоді було запропановано стати волонтером пробації, та отримати життєвий досвід і практичні навички в допомозі ресоціалізації клієнтів пробації.

Студенти жваво висловлювали свої враження від презентації та спілкування, задавали багато цікавих питань стосовно діяльності служби пробації.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік